ZAFER KUTLU NAKLİYAT LTD ŞTİ
Serkan Ayaz
Etimesgut

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

1986 yılından günümüze Ankara da faaliyet gösteren şirketimiz, Türkiyenin her yerine komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir.

1986 yılında Devlet Malzeme Ofisi eski Genel Müdürlerinden Abdulkerim Ayaz tarafından kurulan şirketimiz o tarihten bu güne merkezi Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Yıllara dayanan devlet tecrübesini nakliye sektörüne taşıyan Ayaz Nakliye; sektöründe çok büyük bir saygınlık kazanarak özellikle dürüst ve güvenilir hizmetiyle Zafer Kutlu Nakliyat Ltd.Şti olarak Türkiyede sayılı nakliye firmaları arasına gelmiştir.

Yıllarca başta M.K.E olmak üzere bir çok devlet şirketinin de taşımacılığını yapan Zafer Kutlu Nakliyat bu alanda da değerli referanslara sahiptir .

Öncelikli prensibi müşteri memnuniyeti olan şirketimiz sektöründe 25 yıla aşkın tecrübenin verdiği güvenle dürüst, güvenilir, sağlıklı ve kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiştir. Öncelikli amacı emanet edilen malzemelerin zamanında ve güvenli bir şekilde adres teslimi yapılmasıdır .

Yenimahalle
Şereflikoçhisar
Sincan
Pursaklar
Polatlı
Nallıhan
Mamak
Kızılcahamam
Keçiören
Kazan
Kalecik
Haymana
Güdül
Gölbaşı
Evren
Etimesgut
Elmadağ
Çubuk
Çankaya
Çamlıdere
Beypazarı
Bala
Ayaş
Altındağ
Akyurt
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.