TRN LOJİSTİK SAN TİC LTD ŞTİ
HÜseyİn Turan
Merkezefendi

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

2011 yılında faaliyete başlayıp günümüze gelen süreçte pek cok firma ile çalışmıştır.Lojistik ağını geliştirerek yurtiçi taşımacılıkta örnek ve öncülük eden başarılara imza atmıştır.
Firmamız tekstil ve sanayi ürünleri taşımacılığı sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yurtiçi taşımacılık alanında gösterdiğimiz gelişmeye paralel olarak müşterilerimizin ürünlerini her türlü riske karşı sigortalı ve güvenilir biçimde ,zamanında teslim ediyoruz.Nakliye unsurlarının tüm modellerini bünyemize katarak parsiyel ve komple araç taleplerinize karşılık vermekteyiz.
Deneyimli personelimiz ve çalışma stratejimizle siz müşterilerimize iç nakliye taleplerinizde destek ve danışmanlık sağlamaktan mutluluk duyarız.

Vizyon

Sürekli gelişimle beklentileri aşan kalitede hizmet üreterek müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlayan, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü de paydaşlarına değer yaratacak şekilde yöneterek ülke ekonomisine katkıda bulunan Türkiye’de lider, dünyada Model bir kurum olmak.
Lojistikte farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek hizmette liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak.
Misyon

Bizler, ödünsüz kalite anlayışı ile rotasını ‘en iyiye’ yöneltmiş bir lojistik firması olarak, müşterilerine güvenli hizmetler veren, çevreye ve yasalara saygılı, çalışanlarının tatmin ve mutluluk duyduğu, ileri teknolojiyi kullanarak sürekli gelişen bir şirket olmaya kararlıyız ve bunu taahhüt ediyoruz.

Tavas
Serinhisar
Sarayköy
Pamukkale
Merkezefendi
Kale
Honaz
Güney
Çivril
Çardak
Çameli
Çal
Buldan
Bozkurt
Beyağaç
Bekilli
Baklan
Babadağ
Acıpayam
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.