PRONAK EV VE OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ
PRONAK EV VE OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ
Kadıköy

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Pronak Ev ve Ofis Taşımacılığı alanında uzmanlığı ve deneyimiyle, ev ve ofis taşımacılığı, depolama, parsiyel taşımacılık, gümrükleme, özel eşya taşımacılığı, uluslararası taşımacılık ve “Ekspertiz” hizmetleri ile taşınma telaşını ortadan kaldırıyor.
PRONAK olarak 25 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteren Yavuz Şengül önderliğinde profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktayız. Profesyonel taşımacılığı misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsiyoruz. Tüm hizmet sunduğumuz bireysel ve kurumsal firmalarımızı, ailemizin parçası olarak değerlendiriyoruz. Çözüm üreterek, doğru planlama, deneyimli personel ve evden eve nakliye misyonu ile yeni yuvanıza ya da ofisinize sorunsuz taşınmanızı sağlıyoruz. Kendimizi “En yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan evden eve nakliyat firması” olarak tanımlıyoruz. Hizmet prensibimiz olan dürüstlük ve karşılıklı saygı ilkemizle müşteri odaklı çalışıyoruz.

Hedefimiz daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, hizmet sunumumuzu ulusal ve uluslararası taşımacılıkta belirlediğimiz alanda daha da büyütmek.

Zeytinburnu
Üsküdar
Ümraniye
Tuzla
Şişli
Şile
Sultangazi
Sultanbeyli
Silivri
Sarıyer
Sancaktepe
Pendik
Maltepe
Küçükçekmece
Kartal
Kağıthane
Kadıköy
Güngören
Gaziosmanpaşa
Fatih
Eyüp
Esenyurt
Esenler
Çekmeköy
Çatalca
Büyükçekmece
Beyoğlu
Beylikdüzü
Beykoz
Beşiktaş
Bayrampaşa
Başakşehir
Bakırköy
Bahçelievler
Bağcılar
Avcılar
Ataşehir
Arnavutköy
Adalar
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.