ÖZSARICA  NAKLİYAT
Salih Sarıca
Keçiören

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Hakkımızda
Profosyonel bir anlayış ile 1989 Yılında Ankarada Kurulan Öz sarıca Nakliyat. ltd.şti Kurulduğu günden itibaren Almış oldugu sorumluluğun Önemini Bilmekte ve ’ Önce Sorumluluk ’ İlkesi ile yola Çıkarak Siz Degerli Müşterilerimize Hak ettikleri Hizmetleri Sunmaktadır.

Firmamız evden eve nakliyat konusunda edindiği tecrübeler doğrultusunda siz değerli müşterilerine 6 Özmal Araçları ile evden eve taşımacılık konusunda uzman kadrosu ile nakliyat , depolama , ambalajlama hizmeti vermekte ve her geçen gün Özsarıca Evdeneve nakliyat kendini gelişen teknolojiyle birlikte geliştirmekte ve tüm müşterilerine i referans göstererek ilerlemeye devam etmektedir.

Nakliye hizmetini, evden eve taşımacılık, ambalajlama, montajlama hizmetlerini önce özel ithal edilmiş kaliteli Malzemeler ile ekonomik biçimde sunmaktır. Elemanlarımız Nakliye ,paketleme ve Ambalajlama konusunda Tecrübeli olup Araçlarımız Hijyenik ve döşeme kaplıdır su - toz vs geçirmemektedir.

Günümüz şartları ve Avrupa standartlarına göre şürekli yenilenen Firmamız Hizmet zamanında ve sorunsuz aynı zamanda sorumluluk ilkesi ile verilmelidir anlayışı ile Hizmetlerini sürdürmektedir.

Yenimahalle
Şereflikoçhisar
Sincan
Pursaklar
Polatlı
Nallıhan
Mamak
Kızılcahamam
Keçiören
Kazan
Kalecik
Haymana
Güdül
Gölbaşı
Evren
Etimesgut
Elmadağ
Çubuk
Çankaya
Çamlıdere
Beypazarı
Bala
Ayaş
Altındağ
Akyurt
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.