ÖZGÜR NAKLİYAT
Sedat Odababaşı
Balçova

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

ÖZGÜR Evden Eve Nakliyat 1995 yılından bugüne İzmir evden eve taşımacılık sektöründen ev taşıma kriterlerini tamamen karşılamış olan sayılı, saygın firmalardan biri olmanın mutluluğunu duymaktayız.
Özgür Nakliyatla evden eve hizmetinin önemini ve bu öneme bizim eklediğimiz önemi taşınırken hemen fark edeceksiniz. Firmamızın faaliyet alanı; evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, şirket taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı, şehir içi yük taşımacılığı, şehirler arası yük taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.
Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, İzmir’de evden eve nakliyat ve depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.
İzmir evden eve nakliyat işinin sayılı profesyonel taşımacılarından olan firmamız İzmir ev taşıma fiyatları hususunda da gereken duyarlılığı göstermektedir. Eğitimli, uzman bir kadro ve donanımlı araç filomuz ile telefonlarınızı beklemekteyiz. Her şeyin bir tek alo kadar kolay olacağını, İzmir’de ev nakliyesinin ne denli kolaylaştırdığımızı sadece bir telefon ile yaşayacaksınız.
Türkiye’nin tüm ilerine sigortalı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti için yıllardan beri şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası nakliye hizmeti için belirlenen tarihlerde tüm eşyalarınızı en güzel şekilde paketleyip araçlara yerleştiriyor ve söz verdiğimiz tarihte sizi yeni evinize yerleştiriyoruz. Bizimle şehirler arasında taşınırken söz verilen günün akşamı yeni evinizde kahvenizi yudumlama zevkini yaşayacaksınız.

Urla
Torbalı
Tire
Selçuk
Seferihisar
Ödemiş
Narlıdere
Menemen
Menderes(cumaovası)
Konak
Kiraz
Kınık
Kemalpaşa
Karşıyaka
Karaburun
Karabağlar
Güzelbahçe
Gaziemir
Foça
Dikili
Çiğli
Çeşme
Buca
Bornova
Beydağ
Bergama
Bayraklı
Bayındır
Balçova
Aliağa
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.