Mustafa Tunca
Mustafa Tunca
Etimesgut

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Ege Akdeniz Nakliye Kargo

Firmamız 1998 yılından Ege Akdeniz Nakliyat Ambarı  ünvanı ile, Mustafa Tunca tarafından kurulmuştur.  Kurucumuz meslek hayatına ilk olarak 1982 yılında, Ankara Kazım Karabekir Caddesi’nde Akdeniz Nakliyat ünvanı altında başlamıştır. 1965 doğumlu Mustafa Tunca kargo ve nakliyat sektöründe hızlı bir şekilde ilerleyerek, taşımacılıkta uzman bir firma olma yolunda devam etmektedir.

Ege Akdeniz Nakliyat, uzman personeli, araç filosu ve her türlü eşyalarınızın güvenle taşınması için gerekli teçhizatıyla birlikte güvenle hizmet vermektedir. Yılların verdiği deneyimi ve birikimiyle, hergün gelişen ve genişleyen servis anlayışıyla eşyalarınızı yeni adreslerine güvenle taşımaktadır.

Firmamız hergün günlük olarak ankara-antalya ve antalya-ankara güzergahında paket ve ticari eşya nakliyesi yapmaktadır.  Ayrıca yurdun her yerine parça ve komple sevkiyat hizmetiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Çözüm ve müşteri odaklılık ilkelerine bağlı kalarak, müşterilerinin karşına en doğru gereksinimlerini karşılayacak öneriler ile çıkmayı görev bilmiştir. Yüklendiği değerli ve bir o kadar da büyük sorumluluğu taşımayı amaç edinerek sürekli olarak kendini geliştirmeyi başarmaktadır…

Misyonumuz

Yaptigimiz isin her asamasinda mükemmeliyeti ve kaliteyi garantileyerek müsterilerimize sorunsuz hizmet vermek…

Vizyonumuz

Hızlı ve güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan lider bir kuruluş olmak…

Akyurt
Altındağ
Ayaş
Bala
Beypazarı
Çamlıdere
Çankaya
Çubuk
Elmadağ
Etimesgut
Evren
Gölbaşı
Güdül
Haymana
Kalecik
Kazan
Keçiören
Kızılcahamam
Mamak
Nallıhan
Polatlı
Pursaklar
Sincan
Şereflikoçhisar
Yenimahalle
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.