MUŞLUOĞULLARI NAKLİYAT
Abdullah MuŞluoĞlu
İskenderun

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

  Firmamız 1992 yılında Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde kurulmuştur. Muşluoğulları Ulus.Nak.Tic.Ltd.Şti. geniş özmal ve kiralık araç kapasitesiyle Ukrayna,Rusya, Irak, İran, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, Dubai, Umman, Suriye, Ürdün, Lübnan, Yemen gibi tüm Ortadoğu ülkelerine hızlı ve güvenli taşımalar gerçekleştirmektedir. C2 ve A2 Yetki Belgesi sahibi olan firmamızın değerli müşterilerimize hizmet amaçlı 30 adt özmal ve 30 adet kiralık araç kapasitesi mevcuttur.
    Firmamız Tepe İnşaat A.Ş.‘ne ait Prefabrik yapı ve malzemelerinin taşımasını gerçekleştirmiştir. 2003-2005 yılları arasında yapılan prefabrik ve inşaat malzemeleri taşımacılığı için sadece nakliye işi değil bu prefabrik yapıların montajı işi için yer tahsis edilmiş, işçi alımı yapmıştır. Reyhanlı Cilvegözü yolu üzerindeki Hac Konaklama Tesisleri ve Sabahattin Yeter Dinlenme Tesisleri kiralanmış ve montaj yükleme işleri burada yapılmıştır. 2003-2005 yılları arasında yaklaşık 2.500 araçlık taşıma gerçekleştirilmiştir. Ankara’dan demonte vaziyette Hatay’a Prefabrik yapı nakliyesi yapılmış ve bunlar montajı yapılarak Irak’ın çeşitli bölgelerine nakliyesi yapılmıştır.
    Firmamız 2008 yılı ağustos ayından bu yana Hatay Dörtyol’dan Suriye’nin çeşitli bölgelerine LPG taşıması yapmaktadır. Şu ana kadar devam etmekte olan LPG nakliye işimizde yaklaşk 60 araç çalışmakta olup bu araçlar 6.500 sefer yapmıştır.
    Firmamız 01.02.2013 tarihi itibariyle 980 araçla POWER TRANS şirketine yurt içi ve yurt dışı hizmet vermektedir.

Yayladağı
Samandağ
Reyhanlı
Payas
Kumlu
Kırıkhan
İskenderun
Hassa
Erzin
Dörtyol
Defne
Belen
Arsuz
Antakya
Altınözü
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.