LİNOS NET ULUSLARARASI TAŞIMACILIK FORWARDER
Hakkı SoyutÜrk
Konak

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

LINOSNETLOGISTICS olarak ,2005 senesinde kurulmuş ve 10 senedir   taşımacılık sektöründe müşterilerinin menfaatlerini kendi menfaatleri sayarak hizmet veren bir kuruluştur.
Sektörde kendi isimlerini ispatlamış tecrübeli kadrosu ile her türlü taşıma alternatiflerini müşterileri adına inceleyip , müşteri talepleri ile doğru orantılı kararlar almaktadırlar .
LINOS NET LOGISTICS misyon olarak , her türlü taşımacılık hizmetini kaliteli ve değerinde maliyetle sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.
Faaliyet alanları  ve hedef pazarları arasında yer alan YUNANİSTAN ,ALMANYA,BELÇİKA,HOLLANDA,FRANSA ,AMERİKA BİRLEŞIK DEVLETLERİ,ve SELANİK limanı üzerinden BALKAN ÜLKELERİNE gerçekleştirilen TRANSİT işlemler ile sektörde ve belirtilen ülkelerdeki acenta ağı ile kendini ispatlamıştır.
Proje ve transit taşımalar ,lojistik hizmetler ,yurt dışı depolama hizmetleri ( ANTWERP-MIAMI-NEW YORK- PİRE*ATİNA-SELANİK DEPOLARI ACENTELERİMİZİN KENDİ DEPOLARIDIR) ,üçüncü ülkeler arası komple ve parsiyel/groupage konteyner taşımalarını organize etmektedir.
Sİze sunabİleceğimiz fırsatlarımız arasında ,
-Global çaplı kontratlar sayesinde uygun/rekabetçi navlunlar
-Taşıma danışmanlığı
-INCOTERMS 2000 kapsamında Kapıdan –Kapıya komple konteyner taşımaları
-Özellikle   YUNANİSTAN ( SELANİK / ATİNA )  –AMERİKA ( MIAMI-NEW YORK –LONG BEACH )  bölgelerindeki depolama hizmetleri ile sizlere her türlü dağıtım işlemini ve SELANİK limanı üzerinden BALKAN ülkelerine TRANSİT taşımacılık alternatiflerini sunabilmektedir.
Tecrübeli kadromuzun servisinden ve rekabetçi fıyatlarımız ile sizleri de aramızda görmek ve iş ortaklığımızın başlaması için bizlere her zaman ulasabilirsiniz.
Daha fazla bilgi ve görüş alışverişinde bulunmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Urla
Torbalı
Tire
Selçuk
Seferihisar
Ödemiş
Narlıdere
Menemen
Menderes(cumaovası)
Konak
Kiraz
Kınık
Kemalpaşa
Karşıyaka
Karaburun
Karabağlar
Güzelbahçe
Gaziemir
Foça
Dikili
Çiğli
Çeşme
Buca
Bornova
Beydağ
Bergama
Bayraklı
Bayındır
Balçova
Aliağa
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.