LİNER LOJİSTİK LTD ŞTİ
Batuhan Atİk
Etimesgut

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Liner Uluslararası Taşımacılık şirketi kendi sektörlerinde başarıya ulaşmış ve tanınmış firmaların ortak girişimi sonucu ortaya çıkmış bir kuruluştur. Firmanın amacı günümüze kadar taşımacılık sektöründe karşı karşıya kalınan olumsuzluklara son vermek, sektörde doğru, güvenilir ve iyi hizmet arayan tüm firmalara çözümler sunmaktır. Sektöre farklı bir yaklaşım ve stratejiye hızlı bir adım atan firmamız, kara ve deniz taşımacılığını birleştirerek firmaların üzerindeki yüklü hafifletmeyi hedeflemektedir. Tüm üretici ve ihracatçı firmalara ait lojistik departmanlarının sıkıntılarına son verecek olan bu stratejiyle birlikte ürünü adresten alıp limanına ulaştırmayı firmamızca taahhüt ediyoruz.

Firmamız bunların yanında yurt dışı ve yurt içi kara taşımacılığı alanında adresten adrese en iyi ve en güvenilir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Tercih edildiğimiz firmalardan aldığımız güç ve firmaların lojistik departmanlarıyla yarattığımız sinerji işimizi iyi yapmamıza bizleri teşvik eden en önemli etken olmakla birlikte bir itibar kaynağıdır. Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kara deniz ve hava taşımacılığını içeren çözümleriyle farklılık yaratmaktadır. Denizcilik hizmetlerimizde 20 yıllık tecrübe, personel ve Çözüm ortağı şirketleriyle; kara taşımacılığında, öz mal ve kiralık araçlarımızla tecrübeli personeliyle, çözüm ortağı şirketleriyle depolama hizmetlerimiz dahil olmak üzere entegre çözümler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ ;
Temel misyonumuz her alanda kalite anlayışına dayalı olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu misyonun gereği olarak kurumsal yapımız geliştirilmekte, filomuz her gün biraz daha büyütülmekte ,hizmet çeşitliliğimiz arttırılmakta ve personelimizin eğitim düzeyi geliştirilmektedir.

VİZYONUMUZ ;
Şirketimiz şehiriçi soğuk zincir taşımacılığından, kısa mesafeden en uzun mesafeye her türlü ürünün taşınmasında aranılan firma olmaktır.

Yenimahalle
Şereflikoçhisar
Sincan
Pursaklar
Polatlı
Nallıhan
Mamak
Kızılcahamam
Keçiören
Kazan
Kalecik
Haymana
Güdül
Gölbaşı
Evren
Etimesgut
Elmadağ
Çubuk
Çankaya
Çamlıdere
Beypazarı
Bala
Ayaş
Altındağ
Akyurt
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.