Müşteri Kullanım SözleşmesiMüşteri Kullanım Sözleşmesi   -   Güncelleme Tarihi:03.09.2014


İşbu sözleşme site ziyaretçisi ile site arasındaki kullanımı koşullara bağlar.

 1. www.iyiusta.com web sitesinin hizmetlerinden faydalanabilmek için “Yeni Üyelik” bağlantısıyla açılan kayıt formunu doldurmanız zorunludur.
 2. Site işleyişinin güvenliği için tüm kullanıcıların gerçek ve kullanımda olan cep telefonu numaralarını bildirmeleri zorunludur. Üyelik sırasında SMS ile cep telefonu doğrulaması yapılmaktadır.
 3. Müşteriler sisteme yükledikleri her türlü içerik, görsel ve sair verilerin doğruluğunu, kayıt bilgilerini, ilanların ve içeriklerinin 3.Kişilerin haklarını ihlal etmemesinden kendileri sorumludurlar. iyiusta.com gerekli gördüğünde yüklenen ilanları, içerikleri ve/veya benzeri verilerin tümünün ya da bir kısmının yayınını durdurabilir ve tamamen kaldırabilir.
 4. Yaptırılacak iş ile ilgili doğru teklifi alabilmek için, işe özel hazırlanmış formları elektronik ortamda hatasız ve eksiklik doldurarak teklif verecek ustaları mümkün olduğunca doğru bilgilendirmeniz istenmektedir.
 5. Bize Danışın bölümünde soru sorabilmek ya da sorulan sorulara yorum bırakabilmek, ustalardan gelecek tekliflerinizi görebilmek, onayladığınız teklifi veren usta ile iletişime geçebilmek, keşif yaptırabilmek, yeniden teklif alabilmek gibi işlemler için her seferinde iyiusta.com portalına cep telefonunuz ve şifrenizle giriş yapmanız gerekecektir.
 6. Ustaları Fiyat, geçmiş referansları ve Müşteri Memnuniyeti Puanları doğrultusunda değerlendirerek teklif alabilme ya da ustaları ücretsiz keşife çağırma imkânınız olacaktır.
 7. Keşif yaptırmak suretiyle teklif alınacak bir talebiniz varsa, talebinize yanıt veren usta bu keşfi ücretsiz yapacaktır.
 8. Servis Bedeli ile yapılabilecek rutin basit işlerde teklif almaya gerek kalmaksızın, anında Usta ve fiyat bilgisine ulaşma imkânınız bulunmaktadır.
 9. Sistem üzerinde usta ile anlaşılan nihai fiyat, Usta tarafından anlaşma anında değiştirilmek isteniyorsa bunu derhal iyiusta.com’a bildirerek söz konusu Usta’nın sisteme üyeliğinin yeniden gözden geçirilmesini sağlayabilirsiniz.
 10. iyiusta.com sistemi kullanılarak tespit edilen işlerin hepsinde söz konusu işin yapımı ile ilgili anlaşma, nihai olarak Müşteri ve Usta arasında yapılır. Müşteri ve Usta arasında yapılacak iş, işin niteliği, işçilik ve malzeme temini ya da ödemeleri ile ilgili her türlü taahhüt, garanti, yükümlülük ve bunlara bağlı olarak tüm sorumluluklar, aralarındaki anlaşmaya göre Müşteri ya da Usta’ya ait olacaktır. iyiusta.com ne ustadan ne de müşteriden herhangi bir komisyon talep etmez.
 11. Müşteri, www.iyiusta.com sitesinin bir hizmet platformu ve bir yer sağlayıcı olduğunu, bu platform vasıtasıyla iyiusta.com’un Müşteri’ye hiç bir vaadi, taahhüdü, garantisi ve sorumluluğu olmadığını ve iyiusta.com’un, üye ustalar arasından teklif istemek için kullandığı “Usta Seçim Algoritması”’nın yapacağı Usta seçimine ilişkin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Müşteri bunlara ilişkin her türlü talep ve dava hakkından feragat ettiğini kabul eder.
 12. iyiusta.com’da yer alan her türlü bilgi sadece öneri niteliğinde ve fikir verme amaçlıdır. Bu önerilerin yanlış olması, yanlış değerlendirilmesi, yanlış uygulanması ya da önerilerin uygulanması sonucunda ortaya çıkabilecek istenmeyen sonuçlardan iyiusta.com sorumlu tutulamaz.
 13. www.iyiusta.com web sitesini tek taraflı olarak istediği zaman durdurabilir, tamamen iptal edebilir, farklı bir alan adına yönlendirebilir. İyiusta.com bu kapsamda Müşterilere kesintisiz ve süresiz hizmet vereceğini taahhüt etmez.
 14. www.iyiusta.com sitesinin hatasız, kesintisiz ve güvenli olacağını ya da söz konusu sitenin veya üzerindeki bir içerik, arama ve bağlantının kullanımının belirli sonuçlar sağlayacağını taahhüt etmez.
 15. www.iyiusta.com kendisine ait bilgisayar ağına ve bu ağdaki mevcut veri tabanı bilgilerine yapılabilecek saldırılar sonucu Müşteri bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 16. İyiusta.com ustalar ya da kullanıcılar tarafından Sisteme yüklenen her türlü içerik, görsel ve sair verilerin doğruluğunu, kayıt bilgilerini, ilanların ve içeriklerinin 3.Kişilerin haklarını ihlal edip etmediğini kontrol etmez. iyiusta.com gerekli gördüğünde yüklenen ilanları, içerikleri ve/veya benzeri verilerin yayınını durdurabilir ve tamamen kaldırabilir.
 17. www.iyiusta.com işbu Kullanım Şartları üzerinde tek taraflı olarak değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler www.iyiusta.com üzerinden bildirecektir ve son versiyonun yayın tarihini bulunduracaktır. Bu hususta iyiusta.com’un  Müşteri’ye karşı bildirim zorunluluğu bulunmamaktadır.