İsmaİl Özer
İsmaİl Özer
Çankaya

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

1990 yılında kurulduğundan bu yana yaptığı çalışmalarla lojistik alanında geniş bir bilgi birikimine sahip olan ÖZER, Türkiye’nin bu alanda sayılı lojistik şirketleri arasında yer almaktadır. ÖZER’in bu başarısının ardında yatan nedenlerin başında işverenlerimiz ile kurduğumuz güvenilir işbirliği yatmaktadır.

Projenin her aşamasında sürdürülen ve pekiştirilen bu birliktelik ÖZER’in üstlendiği tüm projeleri başarıyla tamamlamasını ve zamanında teslim etmesini sağlamıştır.

ÖZER GRUP’un çalışma ve uzmanlık alanları olan; karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı gibi projeler gösterdiği performans ve kurum kimliğini oluşturan temel ilkeleri; yurt içinde ve yurt dışında, hizmet verdiği ve işbirliği içinde olduğu muhatapları tarafından saygın bir şirket olarak tanınmasına yol açmıştır. ÖZER’in gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında tamamladığı 97 proje ve halen devam eden 14 proje ile uluslararası alanda da tanınması, saygınlık kazanması ve belli bir başarı düzeyine erişmesinin altında yatan ana neden, iş ve çalışma prensipleridir.

Kuruluşundan bu yana ÖZER’in hiçbir şekilde taviz vermediği çalışma anlayışının temelini “Hangi tutar ve şartla alınmış olursa olsun, taahhüt ettiğimiz işi, en iyi kalitede ve zamanında teslim etmek” ilkesi oluşturmaktadır. Şirketimizin çalışma anlayışını oluşturan bu ilke, bizi yoğun sorumluluklar altında bırakmış olsa da, şirketimiz için uzun vadede her zaman bir kazanç olmuştur.
Hızla gelişen Türkiye’nin alt yapısının kurulmasında ve daha kaliteli bir hayatın temellerinin atılmasında lojisitk sektörü başrolü oynamaktadır. İşte bizler bu sorumluluğun bilinciyle çalışmakta, ülkemizde ve Dünya da artan gereksinimlere en mükemmel cevabı verebilmek için sürekli olarak teknolojimizi yenilemekte ve bilgi birikimimizi genişletmekteyiz. Araştırmak, öğrenmek ve bilgiyi en uygun biçimde hayata geçirmek temel hedefimiz. Bu ise her zaman yenilenmek, sürekli bir değişim içinde olmak demek.
ÖZER GRUP LOJİSTİK markası; projelerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, geniş bir coğrafyada ve zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ve çok çalışma anlayışımızla oluşmuştur. Dolayısı ile ÖZER için başarı bir tesadüf değil, oldukça zorlu ve çok çalışarak geçen bir 23 yıl boyunca edinilen bilgi ve birikimin bir ürünüdür.
Diğer taraftan, her ne kadar teknoloji ve taahhüt deneyimi önemli ise de bütün bunlardan daha da önemlisi, beraber çalıştığınız insan kaynağı. Proje müdüründen en alt kademedeki çalışanlara kadar işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile bir ekip olarak çalışmak.
ÖZER GRUP LOJİSTİK, günümüzün hızla değişen piyasa koşullarında, bilgi birikimi ve mali gücüyle, uluslararası klasmanda aranılan bir lojistik firmasıdır. Dünyanın en üst sıralardaki lojistik şirketleri arasına girmeyi hedefleyen ÖZER, bu doğrultuda güvenilir, saygın, risk alabilen, kredibilitesi ve uzmanlığıyla tercih edilen şirket olma özelliklerini pekiştirmeye “daha iyi bir dünya için lojistik” ilkesini devam ettirmektedir

Akyurt
Altındağ
Ayaş
Bala
Beypazarı
Çamlıdere
Çankaya
Çubuk
Elmadağ
Etimesgut
Evren
Gölbaşı
Güdül
Haymana
Kalecik
Kazan
Keçiören
Kızılcahamam
Mamak
Nallıhan
Polatlı
Pursaklar
Sincan
Şereflikoçhisar
Yenimahalle
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Karataş
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.