GÖRÜKLE KARACA ANAHTAR
Özgür Karaca
Nilüfer

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıEtiketler

  Ziyaretçi Defteri

   

  Çilingir

  Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

  KARACA ÇİLİNGİR olarak Görükle’de 2008 yılında faaliyete başlamış olup Görükle ve çevresinde 7/24 siz değerli müşterilerimize çilingir hizmetleri sunmaktadır. Görükle’de bulunan 2 şubemiz ile sizlere ;

  - Her çeşit anahtar kopyalama,
  - Kilit ve barel satışı ve montajı,
  - PVC kapı kilitleri,
  - Kapı hidroliği,
  - Kapı otomat satışı ve garantili montajımızla hizmet vermekteyiz.

  Yoğun yaşanan günlük hayat akışı içerisinde pek çok insanın başına gelen sorunlardan biri konumunda yer alan anahtar kaybetme ya da unutma konusunda sizlere çilingir hizmetlerini sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz kapsamında özellikle günümüz modern ve kapılarındaki çelik yapılar dikkate alındığında Karaca Çilingir olarak tamamen kaliteli ve dayanıklı bir şekilde üretilmiş bu sistemlere profesyonel bir yaklaşım ile kilit ve kapılarınızın sistemsel fonksiyonlarına zarar vermeden çilingir hizmeti sağlamaktayız.
  Bizlere Görükle ve çevresinde evinizde veya işyerinizde içeriye giremediğiniz, anahtarınızı kaybettiğiniz yada içeride unuttuğunuz durumlarda irtibat numaralarımızdan 7/24 ulaşabilir ve bu konuda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Talebiniz sonrasındaki en kısa süre içerisinde kapınıza, kilit ve barelinize en ufak zarar dahi vermemekte ve giriş işleminizi tekrardan sağlamaktayız ve bu hizmetlerimizi garantili şekilde sunmaktayız.

  Nilüfer
  Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
  Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

  Ustanın Bildirdiği Referanslar

  Eklenmiş Referans bulunmuyor.