Koltuk Döşeme, Koltuk Kaplama Ustası Ara - Fiyat Teklifi İste

USTA SEÇ - TEKLİF AL
"Detaycıyım" diyenler için
Blog Başlıkları
Kategorinin En Beğenilen Bloğu

Yüzleri Eskiyen Koltuk, Sandalye ve Puflarımızın Görünümlerini Yenilemek Artık Çok Kolay:

İşini beğendiğiniz, seçeceğiniz bir koltuk döşeme ustası koltuklarınızı evinizden alıp, yepyeni bir görünümle evinize getirebilir. Tek yapmanız gereken döşemelik kumaşınızı seçmek ve eskiyen koltuklarınızla beraber ustasına teslim etmek.

Koltuk yüzlerini yenilemeye karar verdiyseniz, projenizi aşağıdaki sıralamayla yürütmenizi tavsiye ederiz:

1. İyiusta.com’da “Koltuk Döşeme, Koltuk Kaplama Ustası” kategorisinde talep oluşturarak ustalardan fiyat teklifi alın. Fiyat teklifinizi isterken oluşturacağınız formun ekine yüzünün değiştirilmesini istediğiniz koltuk, sandalye veya ne varsa fotoğrafını koymayı sakın unutmayın. Koltuk döşeme ustaları fiyatlarını fotoğraflara bakarak verebilecekleri gibi koltuklarınızın kaplanması için size ne kadar kumaş almanız gerektiğini de fotoğraflara bakarak söyleyebileceklerdir.

2. Koltuk Döşeme fiyatlarını topladıktan sonra, beğendiğiniz bir usta ya da birkaç ustadan koltuk kaplaması için ne kadar döşemelik kumaşa ihtiyaç duyacağınızı sorabilirsiniz. Böylelikle koltuk döşeme işinizin toplam fiyatını hesaplayabilirsiniz.

3. Bütçenize uygun kumaş ve koltuk döşeme ustasını seçtikten sonra projenize başlayabilirsiniz.

4. Döşeme ustası ile anlaşmadan önce döşeme işini ne kadar zamanda teslim edeceğini teyitleşmeyi ve mobilyalarınızı teslim etmeden önce sözleşme yapmayı unutmayınız.

Koltuk döşeme işine bir alternatif de koltuklarınızın görünümlerini koltuk kılıfları ile değiştirmek olabilir. Farklı renk ve desenlerde seçeceğiniz döşemelik kumaşlarla hem koltuklarınızı günlük kullanıma karşı koruyabilir hem de görünümlerini ekonomik bir şekilde yenileyebilirsiniz. Bu iş için de iyiusta.com’dan fiyat teklifi alabilir; ustanızı güvenle seçebilirsiniz.

Koltuk Döşeme, Koltuk Kaplama Ustası

Ustanızı Seçin - Fiyat Teklifi Alın

Vaktiniz varsa aşağıda listeli ustaların vitrin sayfalarını inceleyin ve profilini beğendiğiniz ustadan teklif alın. Biz talebinizi seçtiğiniz ustaya veya usta performans puanı en yüksek 10 ustaya daha teklif vermeleri için yollayalım. Tekliflerin değerlendirmesini siz yapın.Bu kategoride usta bulunmamaktadır.