FLAŞ NAKLİYAT
Dursun Kılıç
Güngören

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

1985`dan beri yaptığımız ev nakliyelerinde hiç şikayet almadan büyük bir başarı yakaladık. Her müsterimizin gelecekiçin referans olacağının bilincinde olarak iyi kaliteli hizmet verdik. Sizleri de bu mutlu müşteri portföyümüz içerisinde görmeyi çok isteriz.Hizmetlerimiz Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekil de taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi yerinde olur.

  Eşyaların boyutları, eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı kullanılacak özel ambalaj malzemesi, kullanılacak personel sayısı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir. Buna göre size bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Bu servis için firmamiz hiçbir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir.

  Tecrübeler göstermiştir ki . ekspertiz etabı ihmal edildiği takdirde, taşınma günü istenmeyen sorunlar gündeme gelebilmektedir. Asansör var zannetmektir. Merdivenler tahmin edilenden dar olduğu belirtilmektedir.Eşyaların çok olduğu ileri sürülebilmekte . Eşya daha az sanıldığı  için gelen kamyon yetersiz kalabilmekte gibi bir dizi akla gelen ve gelmeyen sorunlar ortaya çıkmaktadır. Aslında taşınılan yeni yerin fiziki şartları da önemli olduğu için çoğu nakliyat firmasının üzerinde durmamasına rağmen yeni yerin de gösterilmesi büyük fayda sağlayacaktır.

  Tüm bu söylenenlerin yerine getirilmesinden sonra taşımayı yapacak firmamız fiyat teklifi vermelidir. Müşterinin teklif edilen fiyata nelerin dahil olduğu detaylı bir şekilde belirleyip not etmesinin faydası çok büyük olacaktır. Anlaşmanın akabinde taşınılacak gün kamyonun geliş saati üzerinde istişare edilir ve taşınma işinin ilk etabı böylece tamamlanmış olur.

  Paketleme hizmeti kırtesiye, züccaciye, giysi vs eşyalarınızın paketlenmesidir. Bunu sizlerin yapabileceği gibi makul bir fiyata elemanlarla bizde yapabiliriz. Ambalajlama hizmeti mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlamayı titizlikle biz yapıyoruz. Ambalaj malzeme seçimini ekspertiz arkadaşımızla birlikte kesinleştiriniz. Sizin istemiş olduğunuz ambalaj materyallerini kullanırız. Büro taşımacılığı hizmetini mutlaka ekspertiz yapmalıdır.

Zeytinburnu
Üsküdar
Ümraniye
Tuzla
Şişli
Şile
Sultangazi
Sultanbeyli
Silivri
Sarıyer
Sancaktepe
Pendik
Maltepe
Küçükçekmece
Kartal
Kağıthane
Kadıköy
Güngören
Gaziosmanpaşa
Fatih
Eyüp
Esenyurt
Esenler
Çekmeköy
Çatalca
Büyükçekmece
Beyoğlu
Beylikdüzü
Beykoz
Beşiktaş
Bayrampaşa
Başakşehir
Bakırköy
Bahçelievler
Bağcılar
Avcılar
Ataşehir
Arnavutköy
Adalar
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.