ERZURUM ŞAHİN NAKLİYAT
Şahİn Tunali
Yakutiye

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Kaliteli hizmetin doğru adresi ERZURUM ŞAHİN NAKLİYAT EVDEN EVE Hemen arayın karlı çıkın. Zamandan ve paradan tasarruf etmek için Erzurum ve çövresinden Türkiyenin her yerine ERZURUM ŞAHİN NAKLİYAT EVDEN EVE ile garantili ve hızlı taşımacılık. 7 gün 24 saat . numaralarından ulaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşıma…

şehiriçi ve şehirler arasu uzman kadromuz kapalı evden eve araçlarımız ve ayriyeten referanslarımız ile erzurumda hizmetinizdeyiz.
Erzurum Şahin nakliyat evden eve olarak. Şehir içi ve şehirler arası ev eşyanızı-ofis veya büro malzemelerinizi yılların vermiş olduğu tecrübe ile tamamen güler yüz anlayışını prensip edinmiş uzman kadromuzla ev eşyanızı-büro veya ofis malzemelerinizi çalışmış olduğumuz sigorta acenteleri vasıtası ile sigortalayarak kapalı araçlarımızla ayriyeten referanslarımız ile Erzurumda hizmetinizdeyiz.

Gelişmiş servisimiz

Evden eve nakliyat yapılacak eşyaların listesi tutularak gerekli olan araç ve eleman sayıları ile ambalaj-paketleme için gerekli olan malzememe miktarı belirlenir. Örneğin, taşımada çok özel itina gerektiren eşyalar da görevlilerimiz tarafından tespit edilir. Sistemin sonucunda elde edilen bilgiler göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapılır.

Eksperimiz, her müşterinin kendi ihtiyaçlarına uygun en doğru planı hazırlar ve bu planın doğru bir şekilde uygulandığından emin olur.

Gelişmelerimiz

Şahin Nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Ambalajlama.

Müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır.

Koltuk , vitrin , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla ve sünger malzemesi kullanılarak muhafaza edilir.

Firmamız personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Mefruşat, buzdolabı ve diğer büyük eşyalar naylon ambalajlar ve süngerle muhafaza edilir.

Misyonumuz - Vizyonumuz

MİSYONUMUZ
Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

• Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
• Personellerimizin eğitimini arttırmak.

VİZYONUMUZ

• MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
• personellerimizin memnuniyeti.

HEDEFLERİMİZ
Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.
Tarihçe
Yılında başladığımız bu işte son model araç ekip ve ekipmanlarıyla ŞAHİN
NAKLİYAT tamamen halkının rahatlığını düşünmekte olduğu için bu rahatlığı
sizlere sunmaktadır. Taşıma konusunu iyi düşünün ve iyice süzgeçten geçirin.
Bizi seçin ki ŞAHİN NAKLİYATın sunmuş olduğu keyiften sizde yararlanın.
Eşyalarınız aklınızda kalmasın.Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. ERZURUM ŞAHİN NAKLİYAT EVDEN EVE ERZURUM MERKEZ Evden eve nakliyat bizimişimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, ERZURUM EVDEN EVE NAKLİYAT Ekonomik ve kaliteli hizmet.

Yakutiye
Uzundere
Tortum
Tekman
Şenkaya
Pazaryolu
Pasinler
Palandöken
Olur
Oltu
Narman
Köprüköy
Karayazı
Karaçoban
İspir
Horasan
Hınıs
Çat
Aziziye(ılıca)
Aşkale
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.