Ertugrul Aslak
Ertugrul Aslak
Osmangazi

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Ahşap Kapı ve Ahşap Pencere İmal ve Montajı

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

MARANGOZ ..MARANGOZ ..ERTUGRUL USTAAA
ESNAF HAKKINDA
Huşu Möble olarak firmamız, marangozluk ve mobilyacılık alanlarında hizmet vermektedir. Uzun yıllardır Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet veren firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda en işlevli ürünlerin üretimini sağlamaktadır.

Ahşap alanındaki çalışmalarımızla firmamız yalnızca Osmangazi’de değil Bursa genelinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda tüm Türkiye’den de siparişler alan firmamız alanında ülkenin öncü firmalarındandır.

Ahşap mutfak dolapları, ahşap çalışma masaları, ahşap mobilya çalışmalarında son derece başarılı olan firmamız, her zaman güler yüzlü personeliyle, sorunlarınıza akılcı çözümler sunarak, sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyar.

Aynı zamanda Huşu Möble olarak firmamız, tadilat işlerine de bakmaktadır. Bünyemizde barındırdığımız elektrik tesisatçısı, su tesisatçısı gibi çalışma arkadaşlarımızla evlerinizdeki tüm tamir ve tadilat işlemlerine kolaylıkla ve titizlikle çözümler getiriyoruz.

Siz de mobilya üretimi, mobilya tadilatı, mobilya tamiri ya da evinizdeki diğer tüm tadilat işleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yıldırım
Yenişehir
Osmangazi
Orhangazi
Orhaneli
Nilüfer
Mustafakemalpaşa
Mudanya
Kestel
Keles
Karacabey
İznik
İnegöl
Harmancık
Gürsu
Gemlik
Büyükorhan
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.