ÇERKEZOĞLU NAKLİYAT
ÖztÜrk bora Kemer
Sancaktepe

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Evden eve taşınma özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir. Bu yorucu ve stresli süreçte birde yanlış firma tercihi yapıldığı takdirde taşınma işkenceye dönüşür.
Evden eve nakliyat firması seçiminiz yapmadan önce tavsiyelerimize göz atmanızı önerir sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmenizi dileriz. Evden eve nakliyat çeşitli aşamalardan oluşan belli bir süreci kapsar. Bu süreç aşağıdaki gibi işler.
Ofis Taşıması


Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
Monte ve de’monte gerektiren mobilyalarınız marongozlarımız tarafından yapılır.
Uluslararası Ev Taşıması

Türkiye’den ya da Dünyanın her hangi bir bölgesinden bizi aradığınızda, ev eşyalarınızı istediğiniz yere ulaştırabilmenin huzurunu yaşarsınız.
Avrupa standartlarında hizmet sunmayı kendine ilke edinen ibrahimoglu nakliyat Uluslarası taşımacılıkta eşyanızı gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip, kara, hava ve deniz yolu ile olmak üzere en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak siz müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamayı hedeflemektedir.
ibrahimoglu Nakliyat eksperi gelen Uluslarası evden eve nakliye talebi doğrultusunda ön görüşme ve eşyaların detayını net olarak saptayabilmek için müşteriden randevu alır. Bu görüşme sonrasında keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda ekspertiz raporu çıkarır. Bu rapor doğrultusunda fiyat çıkarılır ve müşteriye teklif sunulur. Mutabık kalındığı takdirde sözleşme yapılarak sigorta poliçesi çıkarılır ve evden eve taşınma süreci başlar.
Antika Ev Taşıması


ibrahimoglu Nakliyat evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı konusunda uzman olmakla birlikte her türlü sanat eseri ve antika eşya taşıma konusunda da kendini ispat etmiştir.
Sanat eseri ve antika eşya taşımada kalifiye personelimiz ve özel ambalaj malzemeleriyle yaptığımız titiz çalışmalar sonucunda aldığımız referanslar gurur kaynağımızdır.
Depolama Hizmeti


Ev eşyalarınız için güvenli, kapalı ve hijyenik depolarımızla, sizlere depolama hizmeti de sunuyoruz.24 saat bekçili koruma ve her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık rizikolarını kapsayan geniş kapsamlı sigortasıyla depolarımız hizmetinizdedir.

Zeytinburnu
Üsküdar
Ümraniye
Tuzla
Şişli
Şile
Sultangazi
Sultanbeyli
Silivri
Sarıyer
Sancaktepe
Pendik
Maltepe
Küçükçekmece
Kartal
Kağıthane
Kadıköy
Güngören
Gaziosmanpaşa
Fatih
Eyüp
Esenyurt
Esenler
Çekmeköy
Çatalca
Büyükçekmece
Beyoğlu
Beylikdüzü
Beykoz
Beşiktaş
Bayrampaşa
Başakşehir
Bakırköy
Bahçelievler
Bağcılar
Avcılar
Ataşehir
Arnavutköy
Adalar
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.