27 Kasım

Usta Seçerken Neden iyiusta.com’u Tercih Etmeliyim?

resim

Çünkü iyiusta.com ile usta bulmak:

     * DAHA KOLAY

     * DAHA HIZLI

     * DAHA GÜVENLİ

Bu önemli 3 farkın sebebini merak ediyorsanız tüm sorularınıza aşağıda cevap bulabilirsiniz.

DAHA KOLAY:

Çünkü, ihtiyacınızı tanımlayan tek bir form doldurmanız süreci başlatmamız için yeterli. Gerisini biz yapıyoruz. Size sadece profil sayfanıza girerek seçiminizi yapmak kalıyor.

Yaptıracağınız iş ne olursa olsun, formunuzu sistemimize kayıtlı ustalara yönlendiriyoruz ve sadece işinizle ilgilenen ustaların size 36 saat içerisinde teklif vermelerini sağlıyoruz.

Eşinize, dostunuza sormadan, uzun listeleri karıştırıp kimin daha iyi iş çıkartacağını tahmin etmeye çalışmadan, ayrı ayrı her ustayı telefonla aramaya gerek kalmadan, size listemizde kayıtlı “Usta Performans Puanı” en yüksek ustaları yönlendiriyoruz.

DAHA HIZLI:

Çünkü, işinize özel hazırladığımız “Hızlı Hizmet Formlarımız” sayesinde ustaların teklif verebilmelerine yetecek detayda bilgileri vermenizi sağlıyoruz. Bu sayede ustalarla tek tek keşif için randevulaşmaya gerek kalmaksızın, 10’a yakın ustadan sizin adınıza teklif istiyoruz. Tekliflerin en fazla 36 saat içinde gönderilmesini sağlıyoruz.

Etrafa sorup soruşturarak usta aramakla zaman kaybetmeyin. Ustanızı iyiusta.com’dan seçin. Zamanınızı daha keyifli işlere ayırın.

DAHA GÜVENLİ:

Çünkü usta seçerken de işi yaptırırken de daha güvenli…

Usta Seçerken Güvendesiniz:

Eski yöntemlerle eş, dost, arkadaş gibi tek bir referansa dayanarak bulabileceğiniz usta yerine, seçiminizi ustaların iyiusta.com’da yer alan vitrin sayfalarındaki bilgilere dayanarak yapabilirsiniz.

Ustaların vitrin sayfalarında:

-Daha önceden bitirmiş oldukları işleri görebilirsiniz.

-Ustaların iyiusta.com üzerinden yaptıkları işlere ait gerçek müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.

-Varsa ustaların ustalık belgelerini, almış oldukları eğitimleri ve sertifikaları görebilirsiniz.

-Diğer iyiusta.com üyelerinin usta ile ilgili bıraktıkları yorumları görebilirsiniz.

İşinizi Yaptırırken Güvendesiniz:

Üyemiz olan ustaların tümü daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla iş yapabilmek için iyiusta.com’a kayıt olmaktadır.

Ustalar, vitrin sayfalarındaki her müşteri yorumunun itibarlarını daha da geliştireceğini bilir. Memnun müşteri sayısını arttırmak isteyen ustalar, iyiusta.com kullanıcılarını mutlu etmek için daha fazla özen göstermektedir.

İyiusta.com üzerinden yaptırılan her iş sonrasında kullanıcılar ustaları hakkında mini bir anket doldururlar. Anket sonucunda oluşan “Müşteri Memnuniyet Puanı” ustanın siciline işlenir. Müşteri Memnuniyet Puanı, ustaların kullanıcılara yönlendirilmek üzere seçiminde önemli rol oynar. Bu sayede, müşterilerini memnun edemeyen ustalar sistemden elenir, yerini müşteri memnuniyetine önem veren ustalara bırakırlar.

 Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize Danışın

Bu konuda uzman ya da usta mı arıyorsunuz?

İşin Ustasını Bul
Son Yorumlar 1
  • By: on 2016-02-24 15:29:35
    asdsadsadasd