01 Eylül

Bloğumuza Dair

resim

İyiusta.com’dan kocaman bir Merhaba;

İyiusta.com’yeni tasarımı ile yayına başladı.
Bundan böyle farklı ve güncel içerikleriyle blog dünyasında, paylaşımları ve sağlayacağı kolaylıklar ile yanınızda olacak.
iyiusta.com ile inşaat, tadilat ve dekorasyon sektörlerinin farklı kollarında hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ustalarla;
kaliteli iş yaptırmayı ve bu hizmet karşılığında ustaya hakkını vermeyi isteyen müşterileri bir araya getiriyoruz.

Tüm bu süreçte işinize yarayacak faydalı içerikleri ve püf noktaları blog sayfamızda bulabilir, içeriklere yorum yazabilir ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Bu etkileşimi yüksek sayfalarda aradıklarınızı bulabilmeniz için tüm kolaylıkları sağlamaya çalıştık.

Eğer  aradığınızı bu blog’da bulamazsanız iyiusta.com’un ‘Bize Danışın’ bölümünden İşinin ehli uzman ya da ustalara sorular sorabilir ve fikir alabilirsiniz.

iyiusta.com ile yaptırmak istediğiniz iş kafanızda netleştiğinde ise tek yapmanız gereken bir talep formu doldurmak ve arkanıza yaslanıp sizin için uzman ya da ustalarımızdan aldığımız fiyatları değerlendirmek.Kararınızı vermeden önce fiyat veren uzman ya da ustalar ile mesajlaşabilir,telefon ile görüşebilir ve daha önce yaptığı işlerle ilgili müşteri yorumlarını görebilir, referanslarını değerlendirebilirsiniz.

iyiusta.com ile artık tadilatı ertelemenize gerek yok. Çünkü tanıdığımız çok usta var!

 

iyiusta.com Editör Ekibi. Daha detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize Danışın

Bu konuda uzman ya da usta mı arıyorsunuz?

İşin Ustasını Bul
Son Yorumlar 1