• Kategoriler

Yeni Boyatılmış Evde Sorun

Yusuf H.
Yeni boyattığımız evimizde salonun cam kenarında boya üzerinde küflenmeler ve kararmalar meydana geliyor. Sebebi ne olabilir.Abdussamed A.
1-Cam kenarları dışarıdan su almaya en müsait yerlerden biridir.Yalıtımınızda sorun olduğu için duvarlardan su alır ve içerden rutubet yaparak bahsettiğiniz lekeler oluşmuş olabilir. 2-Pencereleriniz dışarıdan gelen yağmuru tam tahliye etmez vida delikleri vs. gibi yerlerden duvara su kaçabilir.Zamanla buda rutubete sebep olabilir. Yardımcı olabildiysek ne mutlu :)

İbrahim K.
Yusuf bey cam cerceve köselerinden su sızıntısında kaynaklanan rutubetlenmeden doğan bir sorun çaresi pencerelerin dışardan izolasyonu yapılıp sonrasında içerden oluşan sorunları kazıyıp alçı çekip boyanıcak en kesin yolu budur

Saim U.
Bakteri oluşumu yok eden kaliteli boya kullanılması gerekirdi. Ucuz malzeme kullanımında bu gibi sorunlar her zaman yaşanabilir. Dışarıdan her hangi bir sızıntı olmasa da salon camı veya odanın camı içerinin tam havalanmasına izin vermediği durumlarda bu yaşanabilir. Bunun için anti bakteri oluşumu kökten çözen malzeme kullanılarak evin boyanması gerekirdi.

İhsan G. .
Ne yaparsanız yapın bu olur duvarların alcıyla havası kesılıyo bırde yalıtımlı camlar takılıyo evde hıc hava sırkılasyonu olmuyor oda kuf ve koku yapıyor bu sorunun tek caresı camasır suyuyla orayı sılmek

Trend konular
Yükselen konular