AYYILDIZ ELEKTRİK
Nazmi Yilmaz
Çankaya

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Elektrikçi - Elektrik Tesisatçısı

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Çok çeşitli alanlarda tüm elektrik işlerinde tecrübemiz ve kalitemiz ile ön plana çıkmaktayız. Ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik tesisatı kurulum, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. ayyıldız elektrik ve elektronik, gelişen teknoloji ile uyumlu, yenilikçi ve yaratıcı ürünler tasarlayıp üreterek ülkemizin ekonomisine ve teknolojisine artı değer katmaktır.

Elektrikçi arıyorsanız, biliniz ki doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Elektrik işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyin.
.

Acil Hizmetler
Sorunların kısa sürede çözümü için günün her saati bizi aramanız yeterlidir.

Bağlantı
Elektrik ve bağlantı üzerinde çalıştığımız zaman daima kaliteli malzeme kullanıyoruz

ayyıldız elektrik ve elektronik deneyimli kadrosu ve geniş servis ağıyla siz müşterilerine 7 gün 24 saat elektrik hizmeti vermektedir. Dairenizin ve/veya binanızın elektrik sorunlarını bizi arayarak giderebilirsiniz.

Başlıca faaliyet alanlarımız: Tesis kurulum, plan - proje, taahhüt, tamir - tadilat, bakım - onarım, elektrik malzemeleri, dekorasyon. Müşterilerimize yaratıcı seçenekler sunarak hem para hem de zamandan kazanmasını sağlarız.