ARMAĞAN NAKLİYAT GRUP LOJİSTİK LTD ŞTİ
Halİt Arslan
Ortahisar

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Armağan Nakliyat 1985 yılında Ankara’da kurulmuştur. 2000 yılında hizmet ağımızı geliştirerek farklı alanlarda da başarılara imza attık Firmamızın vizyonu, kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir. Firmamızca tüm nakliyeleriniz hızlı ve güvenilir şekilde gününde garantili taşınır. Taşımacılık sektöründeki en çok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan gecikme ve hasarlar Armağan Nakliyat tarafından eşya ve yükleriniz sigorta kapsamına girmektedir. Bu sayede eşya ve yükleriniz güvenilir bir şekilde adresinize ulaşmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilirliği, kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirilmektedir.İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır.

Uzun yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Armağan Nakliyat olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz

Misyonumuz,
profesyonel bir hizmet anlayışıyla, Avrupa standartlarına uygun müşterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir.
Bizi başarılı ve güvenilir kılan çalışma anlayışımızın temelinde, tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza uzun vadeli,tatminkar imkanlar sunmamız yatmaktadır.
Vizyonumuz…
Nakliye hizmetini en ekonomik ve kaliteli biçimde sunmaktır.
Firmamız, müşterilere özellikle ev eşyası ve parsiyel taşımacılıkta da en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiştir. Sektör içinde edindiğimiz yılların tecrubesini müsterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktır. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
Değerlerimiz…
Dürüst olmak
  Yaratıcı olmak
  Yarar Sağlamak
  Çalışkan olmak
  Yenilikçi olmak
  Sistemli Olmak
  Mükemmeliyetçi olmak

Yomra
Vakfıkebir
Tonya
Şalpazarı
Sürmene
Ortahisar
Of
Maçka
Köprübaşı
Hayrat
Düzköy
Dernekpazarı
Çaykara
Çarşıbaşı
Beşikdüzü
Arsin
Araklı
Akçaabat
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.