ARI TUR NAKLİYAT KEMAL AYDOĞAN
Atakan Karakum
Etimesgut

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Firma sahibi Kemal Aydoğan üst düzey yönetici belgesine sahip olup aynı zamanda uzun yıllar Ankara nakliyeciler dernegi 2. başkanlığını yapmıştır. 1968 yılında hizmete açılmış olup yılların deneyimiyle hızla büyümeye devam ederek bir aile şirketi haline gelen Arı-Tur Nakliyat şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta Merkez Ankara-Şaşmaz ve Şube Temelli Malıköy olmak üzere iki ayrı bölgede firmamıza ait geniş  araç filosu ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.Araçlarımız 100.000.00 TL emtia sigortalı olarak müsterilerimize gönderilmekte olup kusursuz bir hizmet anlayışı sunulmuştur.

1968 yılında Kemal Aydoğan tarafından hizmete açılan kurumumuz bir aile şirketi olarak uzun yıllardır sehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta hizmet vermektedir..Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları dogrultusunda en etkin,verimli ,nakliye ve taşımacılık hizmeti ile hızlı,güvenilir,ekonomik ve kaliteli çözümler sunarak ülkemizde lider ve saygın bir kurum olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Taşımacılık sektörü alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ekibimiz ve araçlarımızla en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlayarak taktir kazanmış bir firma olarak hizmet anlayışımızı hep bir adım daha öne taşıyarak var olmaya devam edeceğiz.

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata ‘yı hedeflemelidir.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi ‘ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.


Yenimahalle
Şereflikoçhisar
Sincan
Pursaklar
Polatlı
Nallıhan
Mamak
Kızılcahamam
Keçiören
Kazan
Kalecik
Haymana
Güdül
Gölbaşı
Evren
Etimesgut
Elmadağ
Çubuk
Çankaya
Çamlıdere
Beypazarı
Bala
Ayaş
Altındağ
Akyurt
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.