ANKARALI LOJİSTİK
Serkan TİftİkÇİ
Etimesgut

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Şirketimiz 2000 yılında yurt içi taşımacılık üzerine kurulmuş olup irtibat ve operasyon ofisleri, 2500 m² kapalı ve 1200 m² açık alan aktarma depolarını bünyesinde barındırıp , kurumsal müşterilerimize araç tedariki konusunda anlık temin ve tam yeterlilik sağlamıştır.
Firmamız 2006 yılında Ulaştırma Bakanlığı’nın nakliye firmaları için Avrupa standartlarına uygun çıkarmış olduğu 2925 sayılı yasa ve kanuna göre
R-1 ve 2013 yılında L-1 yetki belgelerine sahip olup, bünyesinde çalıştırmakla yükümlü olduğu üst düzey ve orta düzey yöneticilere sahiptir.
Türkiye içi 81 il ve ilçelere müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti , uzmanlaşmış olduğumuz faaliyet alanımızdır. Aktarma merkezleri ve lokal çözüm ortaklarımız ile ara depolama veya ürün birleştirme hizmetleri sağlanabilmektedir. Kapalı, açık, tır/kamyon/kamyonet/damperli/vinçli/havuzlu/lowbed ve konteyner taşımacılık, yapabileceğimiz özel araç temini konularında da ayrıca hizmet verilmekte olup, fuar ve stand taşımacılığı, demiryolu ile vagon taşımacılığı, Gebze ve civarında gemi tahmil ve tahliye konusunda da sıfır hata ile çalışmaktayız.
Nakliye fiyatlarının ürün maliyeti üzerindeki oranını ve önemini bilmekte olup, yapacağınız nakliyelerde fiyatlarımızla iddialıyız.
“İşiniz işimiz” politikası ve tecrübelerimizle yolumuza devam etmekteyiz.

Yenimahalle
Şereflikoçhisar
Sincan
Pursaklar
Polatlı
Nallıhan
Mamak
Kızılcahamam
Keçiören
Kazan
Kalecik
Haymana
Güdül
Gölbaşı
Evren
Etimesgut
Elmadağ
Çubuk
Çankaya
Çamlıdere
Beypazarı
Bala
Ayaş
Altındağ
Akyurt
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.