ANKARA YENİ ÇAĞ NAKLİYAT
Yilmaz Arslan
Yenimahalle

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Türkiye’nin başkenti Ankara’nın tüm ilçelerinde, semt ve mahallelerinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Ankara evden eve nakliyat işlemlerimiz kapsamında sağlam ve güvenli yöntemleri, profesyonel kadrolarımız tarafından kullanmak suretiyle ve eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden yerine getirmekteyiz.
Hizmet kapsamımızın merkezinde yer alan ve sigortalı sunduğumuz evden eve taşımacılık hizmetini, sorunsuz ve müşteri memnuniyeti perspektifinde yerine getirmekteyiz.

ANKARA YENİÇAĞ NAKLİYAT

Ankara Yeniçağ Nakliyat Taşımacılıkta Ankara’da hizmet vermekte olup Ankara Şehir İçi Nakliyat ve Ankara Şehirler Arası Nakliyat ile Türkiye’de her bölgeye hizmet vermekteyiz. Firmamız ücretsiz expertiz hizmeti ile Ankara ilçeleri için verdiğimiz hizmettir bu hizmetle müşterilerimizin bize ulştığında görevli ekibimizle belirtilen müşterimizinevine gelerek taşınacak eşya tesbiti yapıp hemde eşyalar için paketlemede kullanılacak malzeme hesaplanır ve fıyat tesbiti yapıyoruz müşterimizde uygun görüldüğünde hemen sözleşme yapılarak ardından eşyalar firmamız tarafından sigortalanıp taşınacağı gün belirlenir evden ayrılıyoruz.

ankara evden eve nakliyat
Ankara Asansörlü Taşımacılık ile Ankara’da yüksek katlar için özel tasarlanmış asansörlü aracımız ile eşyalarınızı balkon veya evinizin penceresinden indirme veya çıkarma işlemini yaparak, eşyalarınız bu sayede zarar görmesinin önüne geçmiş oluyoruz bu işlemi expertiz için gelen arkadaşlarımız karar vermektedir. Yeniçağ Nakliyat Ankara Parça Eşya Taşımacılık hizmeti ile Türkiye’de il ve ilçelere her türlü parça eşyalarınızı taşıyoruz Firmamız özel bir hizmeti ise monte ve demonte bu hizmet dolap,tv ünitesi,perde,masa gibi büyük monteli eşyalar için verdiğimiz hizmettir. Yeniçağ Nakliyat her hizmetini müşterilerimizin güvenini kazanmak için sigortalı kaliteli ve en güzel şekilde yapmaktadır.

Ankara Yeniçağ Nakliyat, ev taşıma alanıyla birlikte, ofis taşımacılığı, fuar stand nakliyesi, fabrika ve antrepo taşıma işlemlerini ve Ankara Nakliyat işlemlerini de profesyonel kadroları ile müşterilerine sunmaktadır.

Ankara içerisinde evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların büyük çoğunluğu kurumsal olmayan ve alt yapıları itibariyle güven veremeyen firmalardır.

Ankara Yeniçağ Nakliyat, Ankara’nın sağlam firmaları arasında ön sıralarda yer alan bir firmadır. Bunun gereği olarak da müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutar.

Ankara’dan tüm Türkiye’ye ve tüm şehirlerden Ankara’ya şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri sunan Yeniçağ Nakliyat, aynı zamanda Ankara’nın tüm semt ve ilçelerinde de merkezde olduğu gibi güvenle hizmet vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti, referanslarımızın güçlü olmasına kapı aralamış, bu da firmamızın sürekli kendini yenileyerek sunduğu hizmetlerinde daha fazla güven verebilmesini sağlamıştır.

Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat hizmetleri, Ankara içerisinde şehir içi nakliyat hizmetlerimizi kapsamaktadır. Ankara’da evden eve nakliyat hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz Ankara Nakliyat hizmetlerinde, gerek parça eşya taşımacılığı, gerek ofis nakliyesi, gerekse fuar standı taşımacılığı ile birlikte fabrika nakliyesi ve depo taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

Yenimahalle
Şereflikoçhisar
Sincan
Pursaklar
Polatlı
Nallıhan
Mamak
Kızılcahamam
Keçiören
Kazan
Kalecik
Haymana
Güdül
Gölbaşı
Evren
Etimesgut
Elmadağ
Çubuk
Çankaya
Çamlıdere
Beypazarı
Bala
Ayaş
Altındağ
Akyurt
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.