ADIYAMAN YÜCEL NAKLİYAT
Sirri YÜcel
Adıyaman

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Şirketimiz Adıyaman merkez olmak üzere şehir içi ve tüm şehirler arası taşımacılık yapmaktadır.

Şirketimizin deneyimli personeliyle ve çağın getirdiği yenilikler paralelinde edinilmiş araçlarla müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Firmamızın prensipleri arasında müşteri memnuyieti ilk sırada yer almaktadır. Bu memnuniyeti sağlamak için firmamız taşımacılık sırasında sigorta hizmeti vermektedir. Bu şekilde müşterilerimizn taşınacaklarını güvenli bir şekilde ulaştırması garanti edilmektedir.

Şirketimiz müşteri memnuniyeti esasına dayanarak sigortalı taşımacılığın yanı sıra en hızlı şekilde taşıma işlemini benimsemektedir. Hızlı taşımacılığı sağlamak için en yeni donanımları edinmektedir ve hızlı taşımacılık teknolojilerini takibini sürekli sürdürmektedir.

Misyonuzun esas amacı ve ilk ilkesi müşteri memnuniyeti olduğundan son model araç filosu ile hızlı, sigortalı hizmeti ve her türlü taşımacılığa göre sınıflandırılmış deneyimli kadrosuyla 24 saat müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Kadromuzun deneyimi ve filomuzun genişliği sayesinde taşıma sırasında her türlü ürün güvenli ve en hızlı şekilde taşınabilmektedir.

Tut
Sincik
Samsat
Kahta
Gölbaşı
Gerger
Çelikhan
Besni
Adıyaman
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.