Adana Trans Evden Eve Nakliyat
Ersin Erdoğan
Seyhan

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Nakliye Hizmetleri

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

Adana Trans evden eve nakliyat 2001 yılında evden eve nakliyat faliyetlerine başlamıştır o zamanlar yeni bir sektör olduğu için çoğu insanlar eşyalarını kendi imkanlarıyla taşıyordu.

Ancak gelişen adana ile birlikte insanların yaşam kaliteside arttı yüksek blok katlar çoğaldı ev eşyalarıda daha moderin ve daha hassaslaştı buna paralel olarakta adana evden eve nakliyat sektörüde hızla büyüdü.

İşte biz ADANA TRANS evden eve nakliyat ailesi olarak bu alanda evini taştacak olan müşterilere isterse 1 parça olsun isterse bir tır dolusu eşyası olsun hiç fark etmez felsefesiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sizden tarafımıza gelicek evden eve taşımacılık talebi doğrultusunda uzman ekiplerden oluşan expertiz personelimiz evinizde keşif yapar ve size çalışmalarımızla ilgili bilgi verir.

Anlaşma sağlandığı taktirde anlaşılan gün ve saatte bu işin uzmanı olan personellerimizle eşyalarınızı yeni yuvanıza sigortalı ve ambalajlı bir şekilde taşırız.

Kuruluşunda bu güne geçen zamanda adana evden eve taşımacılık‘da daima ileri görüşlü yenilikçi ve avrupa standartlarında hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Firmamız bir adana evden eve taşımacılığın sorunsuz ve hızlı olması için gerekli olan tüm alt yapıyı bünyesinde barındırmaktadır.

Yüreğir
Yumurtalık
Tufanbeyli
Seyhan
Sarıçam
Saimbeyli
Pozantı
Kozan
Karataş
Karaisalı
İmamoğlu
Feke
Çukurova
Ceyhan
Aladağ(karsantı)
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.