Abdullah Ibiş
Abdullah Ibiş
Kadıköy

0

Bitirdiği İş

0

Referans

0

Takipçi SayısıZiyaretçi Defteri

 

Peyzaj ve Bahçe Bakımı

Ustayı Öner Yazdır Favorilerime Ekle Şikayet Et

İnşaat Sektöründe yıllardır aktif olarak faaliyet gösteren Sancak Beton Elemanları kurulmuş olduğu yıldan beri sahiplenmiş olduğu birçok uygulama ve taahhüt işlerini eksiksiz olarak başarıyla tamamlamıştır.

1987’den beri iş tecrübesiyle, geniş makine , mesleki eğitime sahip ekibi, gelişen teknolojiye hakim uzman eleman kadrosu ve deneyimleriyle, gerek bakım ve uygulama gerek inşaat proje ve taahhüt işlerindeki başarılarıyla sektörde öncü ve güvenilir bir firma olma başarısını göstermiştir..

1987’den beri 28 yıllık iş tecrübesini özel ve resmi kurumlarda büyük ve sayılı projelerden almıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden zengin inşaat firması, projelere uygun çözümler üretebilmesi ve uygulama alanındaki yelpazeyi genişletmek Ar-Ge sini güçlendirmiştir.

Bugüne kadar kalite prensibinden hiç sapmadan gerçekleştirmiş olduğu projelerde uluslar arası standartlardaki kalite anlayışını korumuştur.Sancak Beton Elemanları, arkasındaki geniş şantiye tecrübesinin verdiği güç ve sizlerden aldığı güvenle sektördeki çalışmalarına devam etmektedir..

Sancak Beton Elemanları olarak amacımız; “Doğaya kendinden doku olacak mimarileri geliştirerek hayata yön verecek özgün projeler oluşturmak , toplumun güven ve huzurla yaşayabileceği alanlar inşaa etmektir.”

Zeytinburnu
Üsküdar
Ümraniye
Tuzla
Şişli
Şile
Sultangazi
Sultanbeyli
Silivri
Sarıyer
Sancaktepe
Pendik
Maltepe
Küçükçekmece
Kartal
Kağıthane
Kadıköy
Güngören
Gaziosmanpaşa
Fatih
Eyüp
Esenyurt
Esenler
Çekmeköy
Çatalca
Büyükçekmece
Beyoğlu
Beylikdüzü
Beykoz
Beşiktaş
Bayrampaşa
Başakşehir
Bakırköy
Bahçelievler
Bağcılar
Avcılar
Ataşehir
Arnavutköy
Adalar
Belge/Diploma Adı Belge/Diploma Türü
Henüz Kayıtlı Belge/Diploma Yok.

Ustanın Bildirdiği Referanslar

Eklenmiş Referans bulunmuyor.